Sandefjord Ballklubb

Lagleder / treneroversikt

Lagleder / treneroversikt

Oversikt over trenere, lagledere og andre kontaktpersoner (oppdatert juni 2017)

Rolle Navn Telefonnr. E-post
       
Sportslig leder Bengt Ivar Lie 92 49 77 63 sportslig@ballklubben.no
Trenerkoordinator ungdom (13-19)      
Trenerkoordinator barn (6-12) Samir Saric 96 81 82 63 samir.saric@ballklubben.no
       
A-lag (Senior) 5. divisjon      
Trener Sven Arne Svendsen 40 62 56 10 tesasven@online.no
Lagleder Bjørn Lydersen 90 01 96 30 bjorn.lydersen@dnb.no
       
Gutter 19 år (Junior)       
Hovedtrener Tom Erland Johansen 91 63 59 80 tom.erland@coretrek.no
Trener gr 2 Johan Carrizales 97 68 25 18 Carrizales_johan90@yahoo.com
Lagleder Ken B Olsen 98 47 84 41 kbo1967@gmail.com
       
Gutter 16 år        
Hovedtrener gr 1 Kai Brathen 94 01 78 36 fotballutstyr@live.no
Lagleder gr 1 Jon A Halvorsen 95 76 03 47 jon.anders.halvorsen@visma.com
Hovedtrener gr 2 Atdhe Osmani 46 93 76 77 atdhe_osmani@hotmail.com
Lagleder gr 2 Øystein Syvertsen 90 18 45 38 oystein.syvertsen@sfjbb.net
Foreldrekontakt Jørgen Øslebø 97 76 17 62 jorgen.oslebo@sfjbb.net
Foreldrekontakt Espen Haugli 95 19 50 10 ehaugli@metabo.no
       
Gutter 14 år G2003  Se oversikt Gutter 16    
       
Jenter 14 år
Sandefjord Ballklubb samarbeider med Store Bergan om jentelag i denne årsklassen. For mer informasjon og treningstider, kontakt:
Styreleder Merete Sand 91 68 15 80 leder@ballklubben.no
       
Gutter 13 år G2004      
Hovedtrener gr 1 Samir Saric 96 81 82 63 samir.saric@ballklubben.no
Lagleder gr 1 Eivind Wingsternæs 97 72 95 95 eivind.wingsternaes@jotun.no
Trener gr 2 Ellen Hansen 93 08 97 02 ellenhansen65@gmail.com
Trener gr 2 Sigurd A Holmen   sigurdandreas_3@hotmail.com
Trener gr 2 Hans kristian Westrum 40 40 20 90 hkw@zirqus.com
Lagleder gr 2 Bjarne K Trollsås 41 60 91 40 bjarne@grubbestad.no
       
Gutter 12 år G2005      
Hovedtrener Tor Magnus Kubara 95 03 80 20 t-kubara@online.no
Trener Trond Erik Andersen   trond.andersen@one.skanska.no
Lagleder Tom Dreng 41 47 87 22 tomdreng@hotmail.com
Lagleder Ulf E Andersen 90 01 98 30 uffe@live.no
Foreldrekontakt Line Andersen 93 43 72 00 trampe1975@live.no
       
       
Mix 11 år G2006      
Trener Kristin Jonhaugen 98 87 70 13 kristin.jonhaugen@sfjbb.net
Lagleder Birgitte Ringdal Brekke 90 19 30 04 ringdalbrekke@sfjbb.net
Lagleder Tor Ivar Skogsrud 99 15 38 30 torivaro@gmail.com 
Foreldrekontakt Gunilla Risberg 94 81 06 50 elingunilla.risberg@gmail.com 
Foreldrekontakt Kristin Kaasen Dahl 90 88 97 72 kristinkdahl@hotmail.com 
       
Mix 10 år 2007      
Hovedtrener Samir Saric 96 81 82 63 samir.saric@ballklubben.no
Trener Thomas Olafsen 95 06 32 78 thomas.olafsen@hardwarelifecycle.com
Hovedlagleder Anders Sperre 90 82 63 97 anders.sperre@nordicfront.no
Lagleder Cecilie R. Skalleberg 45 49 09 62 cecilie.rodne.skalleberg@gmail.com
       
Mix 9 år G2008      
Trener Truls  A Haugen  92 84 33 24 trhau2301@gmail.com
Trener Ken Vidar Johansen 98 24 49 03 kenvjo64@hotmail.com
Lagleder Åpen Åpen Åpen
Foreldrekontakt Eivind Torvik 95 24 70 28 ei_torv@hotmail.com
       
Mix 8 år G2009      
Trener/Lagleder Knut Skofteland 40 06 47 01 solberggaard@gmail.com
Trener Knut A Vaaje 90 93 75 20 knutarevaaje@gmail.com
Trener Vegard Rachløw 93 63 14 05 vegar_1988@hotmail.com
Trener Thomas Aaberg 95 88 18 46 thaaberg@hotmail.com
Foreldrekontakt Camilla Bakke Hegvik 92 02 17 16 cbhegvik@gmail.com
       
Mix 7 år G2010      
Lagleder/Trener Elva G. Olafsdottir 97 61 70 15 elva@olafsdottir.no
Trener Ivica Arsic 46 77 16 29 arsicivica@hotmail.com
Trener Raymond Halvorsen 40 86 88 69 raymond@dressmykid.no
Trener Magne Åberg 92 29 60 22 line.b.roed@hotmail.com
Trener Gran Svennungsen 97 09 02 26 svennungsen.g@gmail.com
Foreldrekontakt Cathrine Strømmen 92 41 21 70 cbstrommen@hotmail.com
Foreldrekontakt Therese Christensen 92 29 33 50 th-chr@hotmail.com
       
Mix 6 år G2011/2012 Ballskolen Vegard Rachløw 93 63 14 05 vegar_1988@hotmail.com
       
Sandefjord Ballklubb samarbeider med Store Bergan, Sandar og Helgerød om damelag i denne årsklassen. For mer informasjon og treningstider, kontakt:
Styreleder  Merete Sand 91 68 15 80 leder@ballklubben.no

 

 

Sandefjord Ballklubb | Postboks 17, 3201 Sandefjord | Sportsveien 25, 3224 Sandefjord
Org. nr. 969 977 966 | Klubb nr. 070 600 016
E-post:
post@ballklubben.no | Web/support: web@ballklubben.no

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift